You must be logged in to post in the Guestbook.

21 komentarzy
 1. Dzięki skorzystaniu z usługi Home Stagingu, udało nam się wynająć mieszkanie 200 zł drożej. I co ważniejsze, oferta mieszkania po działaniach firmy była w ofercie tylko 2 h – i od razu została wynajęta! Wcześniej mieszkanie stało 2 miesiące puste. Polecam wszystkim – to czysty zysk.


  4 marca 2014
 2. Bardzo profesjonalna współpraca, Pani Ewa sypie pomysłami jak z rękawa. Aranżacje są przemyślane i dostępne finansowo. Przy wyborze produktów są to często dokładne dane lokalizacyjne : sklep, cena a nawet konkretna pólka. Po wspólnej aranżacji mieszkanie sprzedałem po miesiącu. Kontakt w telefonie do Pani Ewy zostawiam na przyszłość jako dobra inwestycja.


  26 kwietnia 2014
 3. Po skorzystaniu z usługi „Raport online” firmy Home Staging Wrocław, udało nam się sprzedać mieszkanie w Tolouse (Francja) po cenie o 30000 tysięcy euro wyższej, niż wycena tutejszych agencji sprzedaży nieruchomości! I to w trudnym, niesprzyjającym sprzedaży okresie kryzysu; Ponadto, oprócz kilku dobrze dobranych tkaninach nie musieliśmy inwestować w dekorowanie mieszkania, a wręcz przeciwnie zyskaliśmy na sprzedaży kilku zbędnych „gratów”. Konsultacje odbywały się przy wykorzystaniu poczty elektronicznej oraz video-połączeń Skype. Gorąco polecam, inwestycja w usługę firmy Home Staging Wrocław bardzo nam się opłaciła!


  14 czerwca 2014
 4. Po zainwestowaniu w usługę Home Stagingu sprzedałem mieszkanie za pierwotną cenę, po mimo tego, że obniżałem cenę dwukrotnie przez okres 7 miesięcy. A poza tym miło było, jak wszyscy się zachwycali mieszkaniem, które dotychczas nie było tak postrzegane, Dziękuje.


  26 listopada 2014
 5. Współpraca z Panią Ewą i Panem Michałem układała się bardzo dobrze. Sugestie dotyczące zmian w mieszkaniu były rozsądne i zostały wprowadzone w życie. Zmiany pozwoliły na wykonanie zdjęć, które zostały wykorzystane w ofercie sprzedaży mieszkania. Gorąco polecam.


  6 stycznia 2015
 6. Nie poznałam mieszkania po metamorfozie dokonanej przez Home Staging Wrocław! Bardzo dziękuje! W końcu rozdzwoniły się telefony – i ludzie chcą je oglądać! Mieszkanie zostało wynajęte w 7 dni!


  23 stycznia 2015
 7. Szczerze polecam usługi firmy Home Staging! Pełna profesja, zaangażowanie i trafne porady spowodowały szybki zakup oferowanego przeze mnie mieszkania. Pani Ewa, szefowa – konkretna, miła i bardzo profesjonalna – w każdym momencie procesu sprzedaży służyła poradą zarówno dotyczącą aranżacji mieszkania, jak i pomocą w dobieraniu argumentów w toczących się negocjacjach cenowych. Wskazała mi mocne strony mieszkania, podpowiedziała jak rozmawiać z potencjalnym klientem o negatywach nieruchomości. Gdybym miała w trzech słowach określić naszą współpracę użyłabym słów: profesjonalnie, skutecznie, i sympatycznie


  12 marca 2015
 8. Podobno średni czas sprzedaży mieszkania w Warszawie to 100 dni. Ja po Home stagingu pani Ewy sprzedałem w małej miejscowości pod Wrocławiem w półtorej miesiąca, za cenę wyższą niż średnia cena sprzedaży. Szybko, konkretnie, terminowo. Efekty przekroczyły moje oczekiwania.


  31 marca 2016
 9. Jeżeli chodzi o szkolenie, uważam, ze było jednym z ciekawszych merytorycznie szkoleń w jakim brała udział, poruszyło wiele ważnych tematów, które same wskazaliśmy rozpoczynając, pewnie dzięki temu, ze byłyśmy tak niewielka grupa. Miejsce w którym się odbyło również było atrakcja, przez kilka godzin mogłyśmy cieszyć oczy panoramą Wrocławia:) największa perełka szkolenia jednak byłaś sama Ty, przekazałaś nam energię związana z tematem HS, wiedzę pochodząca z doświadczenia i zaraziłaś bakcylem:) jestem pewna, że pozostałe uczestniczki szkolenia maja podobne odczucia! Dziękuję i czekam na kolejne edycje:)


  31 marca 2016
 10. Ewa bardzo dziękuję za to ,że w pierwszej rozmowie telefonicznej przekonałaś mnie i zachęciłaś do udziału w Twoim szkoleniu. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach ale nie każde dało mi takie skrzydła jak Twoje szkolenie . Podczas szkolenia widać i czuć było ,że Home Staging jest Twoją wielką pasją a dla mnie praktyk i nauczyciel to wielki autorytet i po prostu MISTRZ .
  Zresztą ” Człowiek pozbawiony pasji nie ma podstaw ani pobudek do działania” a TY pokazałaś nam ,że jeśli jest to nasza pasja to musimy działać i nie możemy się bać………..
  Czas na szkoleniu upłynął mi tak szybko ,że wybiła ostatnia godzina a ja ciągle mam niedosyt i jestem zainteresowana tym dalej o czym wspomniałaś w emailu.
  Ewa jeszcze raz bardzo dziękuję.

  PS. na świeżo po szkoleniu zrobiłam swój plan działania wynajmowanego mieszkania a to Twoja zasługa bo otworzyłaś mi szeroko oczy i zobaczyłam to mieszkanie z innej perspektywy, innymi oczami…..


  31 marca 2016
 11. Właściwa osoba, na właściwym miejscu! Praktyk, profesjonalista, pasjonat, z umiejętnością, otwartością i szczerością przekazywania wiedzy, dla której ważny jest wysoki poziom oferowanych usług. To wszystko przekłada się na jakość szkolenia! Nie chciało się wychodzić..:)Dzięki dziewczyny za wspólnie spędzony czas w doborowym towarzystwie. Mam nadzieje, że się jeszcze spotkamy:)”
  Aleksandra


  31 marca 2016
 12. Bardzo dziękuję za bardzo ciekawe, inspirujące szkolenie i wprowadzenie w temat home stage’ingu. Jestem pod wrażeniem Twojego niewymuszonego i naturalnego profesjonalizmu oraz tego, jak radzisz sobie na tym niełatwym, moim zdaniem, polu.


  31 marca 2016
 13. Bardzo rzetelnie przekazana wiedza, poparta licznymi przykładami, poradami, szkolenie godne polecenia. HS w pigułce.


  31 marca 2016
 14. Konstruktywne i pouczające informacje. Sporo istotnych uwag na istotne sprawy związane z kontaktem z Klientem


  31 marca 2016
 15. Super szkolenie. Home Staging w pigułce. Bardzo mi się podobało i warto było przyjechać prawie 400 km!


  31 marca 2016
 16. Miła atmosfera, swobodnie, przedstawiona wiedza podparta dużą ilością przykładów, anegdot. Ciekawie ćwiczenia.


  31 marca 2016
 17. Dziękuje za szkolenie, które dało mi dużą wiedzę i siłę do działania, i do podjęcia pracy w tym kierunku. Jesteś osobą bardzo pozytywna. Dziękujemy.


  31 marca 2016
 18. Duża ilość wiedzy praktycznej i przykładów. Super ćwiczenia praktyczne. Dziękuje.


  31 marca 2016
 19. Dużo wiedzy, dużo informacji i ciekawych propozycji rozwiązań. Generalnie duży plus.


  31 marca 2016
 20. Miła atmosfera, jasno i ciekawie przekazana wiedza. Bardzo polecam!


  31 marca 2016
 21. Super szkolenie!!! Dużo przydatnych informacji, dużo ilustracji, obrazów, metamorfoz obrazujących idee Home Staging, co daje pojęcie o zagadnieniu. Bardzo fajne ćwiczenie praktyczne. Miła prowadząca i super atmosfera podczas szkolenia!


  31 marca 2016