OFERUJEMY PROFESJONALNE USŁUGI

1
HOME STAGING
Pomożemy Ci profesjonalnie przygotować twoje mieszkanie lub dom na sprzedaż, tak, aby sprzedał/-o się jak najszybciej i za możliwie najlepszą rynkową cenę.  Dzięki temu oszczędzisz czas i pieniądze!
2
OFFICE STAGING
Jeśli posiadasz lokal biurowy, który chcesz sprzedać bądź wynająć zajmiemy się dostosowaniem go do sprzedaży lub wynajmu. Jeśli chcesz tylko podnieść jego wartość rynkową, dzięki office Staging sprawimy, że jego cena wzrośnie.
3
DORADZTWO
Jeśli posiadasz na sprzedaż kilka lokali, lub chcesz stworzyć Mieszkanie pokazowe- pomożemy Ci to zrobić! Dzięki tej usłudze tworząc jeden gotowy produkt, zwiększysz sprzedaż nieruchomości w stanie deweloperskim.
4
SZKOLENIA
Jesteś inwestorem, agentem nieruchomości, pasjonatem? Chcesz sam dokonywać metamorfoz nieruchomości? Chcesz wiedzieć jak wykorzystać narzędzie marketingowe jakim jest Home Staging ? zapraszamy na szkolenia ? Home Staging po polsku?. Dowiesz się jak pod kątem biznesowym podejść do kosztorysu, jak skutecznie i tanim kosztem przygotować mieszkanie do sprzedaży, jak przedstawić Klientowi korzyści z usługi Home Staging.

 

OFERTA DOSTOSOWANA DO TWOICH POTRZEB

1
KONSULTACJA
Dostarczy Ci informacji i wskazówek w jaki sposób przygotować nieruchomość do sprzedaży lub wynajęcia.?Dokonamy dokładnej analizy twojej nieruchomości, zarekomendujemy konieczne zmiany, których w miarę możliwość dokonamy od razu. W czasie spotkania otrzymasz informacje dotyczące każdego pomieszczenia z naszymi sugestiami i zaleceniami.
2
RAPORT
To  precyzyjny przewodnik  profesjonalnego przygotowania nieruchomości do sprzedaży czy wynajęcia. ?W formie pisemnej otrzymasz dokładny plan koniecznych  do wykonania działań wzbogacony o starannie przygotowany materiał zdjęciowy i sugerowany kosztorys mieszczący się  w określonych przez Ciebie ramach finansowych.
3
INDYWIDUALNY HOME STAGING
Zakres wykonywanych przez nas prac jest dokładnie dostosowany do stanu twojej nieruchomości, twoich potrzeb i oczekiwań. ?To kompleksowa usługa obejmująca wykonanie przez naszą firmę wszystkich czynności i działań, w wyniku których twoja nieruchomość będzie  gotowa do sprzedaży lub wynajęcia.

ZAPOZNAJ SIĘ Z CENNIKIEM MOICH USŁUG. ZAPEWNIAM CIĘ, ŻE ZNAJDZIESZ TAM COŚ ODPOWIADAJĄCEGO TWOIM POTRZEBOM. Cennik >

JAK PRACUJEMY?

6 GŁÓWNYCH ZASAD HOME STAGINGU, DZIĘKI KTÓRYM
PRZYGOTOWANE PRZEZ NAS NIERUCHOMOŚCI ZNAJDUJĄ KUPCÓW I NAJEMCÓW SZYBCIEJ

ODGRUZOWANIE I SPRZĄTANIE

Przez lata w każdym mieszkaniu gromadzimy różne rzeczy: obrazki, wazoniki, figurki, kwiaty etc. Są to elementy bardzo istotne przy sprzedaży, jednak w określonej ilości. Mieszkając jakiś czas w danym wnętrzu przyzwyczajamy się do nich, nie zastanawiając się, w jaki sposób taka ilość rzeczy wpływa na potencjalnego Kupca.

DEPERSONALIZACJA

Jeśli nasze mieszkanie lub dom jest pełen naszych zdjęć, pamiątek z wypraw lub też mamy w domu ścianę z medalami i pucharami, bądź też otrzymaną w spadku wypchaną wiewiórkę, powinniśmy zdepersonalizować wnętrze zgodnie z zasadą: Zmienić nasz dom z ?do mieszkania? do ?sprzedania?

NAPRAWY I REMONTY

W każdym domu znajdują się rzeczy, które wymagają naprawy np. zepsuta spłuczka w toalecie, nieotwierająca się roleta czy niedziałający dzwonek do drzwi, nikt nie chce rozpoczynać życia w w nowym lokum od napraw. Często przyzwyczajamy się to tych ?małych” usterek.

OŚWIETLENIE

Bardzo często zapominamy o włączeniu oświetlenia czy to przy robieniu zdjęć nieruchomości, bądź tez podczas jej prezentacji. Czasami światło dzienne nie wystarcza, żeby wnętrza zaprezentowały się w pełnej okazałości.

ARANŻACJA I DEKORACJA

Drobne elementy dodające klimatu lecz nienacechowane personalnie. Ważna jest także neutralizacja kolorów, czyli umożliwienie klientowi dopasowanie się ze swoimi personalnymi przedmiotami do wystroju wnętrza. Im szybciej może się dopasować do wnętrza tym chętniej wynajmie lub kupi nieruchomość.

NADANIE FUNKCJI POMIESZCZENIOM

Podczas prezentacji domu lub mieszkania istotne jest zaprezentowanie go, jeśli jesteśmy w stanie opowiedzieć o funkcjach pomieszczeń prezentujesz w ten sposób potencjał nieruchomości.