fbpx

Pamiętaj! Pierwsze wrażenie robi się tylko raz! Wchodząc na jakikolwiek portal związany ze sprzedażą nieruchomości znajdziecie mnóstwo ofert nieruchomość, które są przykładem tego, jak nie prezentować mieszkania.

Czy wiesz, że ?.
Sprzedający mieszkanie wychodzą z założenia, że nowy właściciel mieszkania woli urządzić mieszkanie ?po swojemu: nie warto poświęcać czasu i pieniędzy na jego przygotowanie! ?Nic bardziej mylnego! Aż 90% ludzi nie potrafi wyobrazić sobie potencjału nieruchomości, ani funkcjonalności poszczególnych pomieszczeń o aranżacji dekoracji wnętrz nie wspominając!
Jak już wiecie – pierwsze wrażenie robi się tylko raz!
Zanim więc pomyślicie, żeby zrobić zdjęcia waszego mieszkania, aby wystawić je na sprzedaż, powinniście zadać sobie pytanie Czy moje mieszkanie jest przygotowane do sprzedaży?

10 głównych powodów, dla których powinieneś skorzystać z usługi home stagingu sprzedając mieszkanie

 • TWOJE MIESZKANIE ZOSTANIE SPRZEDANE ZA CENĘ MAKSYMALNIE ZBLIŻONĄ DO OFERTOWEJ – ZAROBISZ WIĘCEJ PIENIĄDZY ze względu na brak konieczności obniżania ceny ze względu na długi okres ofert na rynku.
 • TWOJE MIESZKANIE ZOSTANIE SPRZEDANE SZYBCIEJ – ZAOSZCZĘDZISZ CZAS I NERWY. Sprzedasz mieszkanie w czasie o 75% krótszym, niż w przypadku klasycznego modelu sprzedaży, dodatkowo szybsza sprzedaż to mniej kłopotów dla ciebie i twojej rodziny związanej ze sprzątaniem mieszkania przed każdą wizytę Klientów, brak konieczności dostosowywania rytmu życia twojego i twojej rodziny do terminów pasujących osobą zainteresowanym zakupem nieruchomości.
 • KOSZT HOME STAGINGU JEST ŻADEN W PORÓWNANIU DO KORZYŚCI I TWOICH OSZCZĘDNOŚCI
 • WIĘKSZOŚĆ SPRZEDAJĄCYCH NIE POTRAFI OBIEKTYWNIE PATRZEĆ NA SWOJE MIESZKANIE. Jeżeli nie potrafisz obiektywnie patrzeć na swoje mieszkanie, nie zaprezentujesz go efektywnie i zachęcająco dla Kupujących. Profesjonalny Home Staging pozwoli ci na zyskanie przewagi nad innymi ofertami na rynku.
 • ZDJĘCIA TWOJEGO MIESZKANIA WYRÓŻNIĄ TWOJĄ OFERTĘ SPOŚRÓD INNYCH
  Ponad 90% klientów szuka i ogląda mieszkania w Internecie. Daj Kupującym powód by wsiedli w auto i przyjechali do twojego mieszkania posiadającego piękne zdjęcia wyróżniające twoje mieszkanie spośród innych.
 • TYLKO 20% KLIENTÓW POTRAFI WYOBRAZIĆ SOBIE POTENCJAŁ TWOJEGO MIESZKANIA, dlatego Home Staging jest kluczowy w procesie sprzedaży mieszkania na tak trudnym rynku jak obecnie. Najgorsze to pozwolić, aby Kupujący przeoczyli twoje mieszkanie i nie pozostawić wszystko ich wyobraźni.
 • IM DŁUŻEJ TWOJE MIESZKANIE JEST NA RYNKU TYM NIŻSZĄ CENĘ OTRZYMASZ. Nie stawiaj się w sytuacji zmuszającej cię do obniżenia ceny mieszkania.
 • MIESZKANIE BEZ HOME STAGINGU POZWALA SPRZEDAWAĆ ?..INNYM. W chwili obecnej mamy na rynku rekordową liczbę mieszkań wystawionych na sprzedaż. Konkurencja jest bardzo duża, a Kupujący mają tak samo gigantyczne oczekiwania, jak i wybór. Doświadczenie wyniesione z tego ciężkiego okresu pokazuje, że właśnie Home Staging pozwala na wspaniałe pokazanie mieszkania w Internecie, na ulotkach i w ogłoszeniach, pozwala wzbudzić zainteresowanie Kupujących i skłonić ich do składania ofert zakupu.
 • MOŻESZ SIĘ ZRELAKSOWAĆ, teraz wiesz, że zrobiłeś wszystko, by sprzedać mieszkanie za jak najwyższą cenę, w jak najkrótszym czasie.

? 2014 Home Staging | Wrocław, Ewa Bryl